5 šukuosenų idėjos brandesnio amžiaus moterims

0
5705

Moterys nemėgsta kalbėti apie savo amžių, tačiau nenumaldomai bėgantis laikas palieka savo žymę dailiosios lyties atstovių veiduose. Norėdamos atrodyti jauniau, moterys naudoja jauninančią kosmetiką, ryžtasi botokso injekcijoms arba plastinėms operacijoms. Visgi, kartais pakanka ir nedidelių išvaizdos pokyčių, kad atjaunėtumėte dešimčia metų. Tinkamai parinkta šukuosena pabrėš jūsų išvaizdos privalumus ir paslėps trūkumus. Štai 5 šukuosenų idėjos, kurios išties vertos vyresnių moterų dėmesio.

NR1Įstriži kirpčiukai. Kirpčiukai niekada neišeina iš mados ir tinka bet kokio amžiaus moteriai, suteikia jai jaunatviško žavesio, subalansuoja veido proporcijas, gali pridengti kaktos raukšleles ir atitraukti dėmesį nuo aiškumą praradusių skruostikaulių. Įstriži kirpčiukai puikiai tinka, jei turite plonus plaukus ar plačia kaktą.

NR2Ilgi subanguoti plaukai. Kartais galima išgirsti nuomonę, kad ilgi plaukai brandesnio amžiaus moterims netinka, kad būtina pasirinkti šukuoseną pagal savo amžių. Netiesa! Ilgų palukų šukuosenų idėjos tinka bet kokio amžiaus moteriai. Tiesa, geriausia ilgus plaukus subanguoti stambiomis sruogomis, nes visiškai tiesūs plaukai prideda kelis papildomus metelius.

NR3Veidą įrėminantis kirpimas. Vidutinio ilgio laipteliais kirpti, šiek tiek pataršyti plaukai sušvelnina veido bruožus, nukreipia dėmesį nuo veido nelygumų ir paslepia jo trūkumus. Tai puikus pasirinkimas, jei norite atrodyti jauniau, atsipalaidavusi ir savimi pasitikinti moteris.

NR4Prailgintas„Bobas“.Klasikinė ir niekada iš mados neišeinanti šukuosena, kuri tinka bet kokio amžiaus moteriai. Plaukų stilistai teikia, kad prailgintas bob kirpimas atnaujina ne prasčiau nei plastinė operacija, o kainuoja dešimt kartų pigiau. Tiesa, svarbiausia nesuklysti, renkantis plaukų ilgį. Itin trumpus plaukus palikite jaunesnėms merginoms, elegantiškoms moterims puikiai tinka iki smakro ar šiek tiek žemiau nukirpti plaukai. Jei veido forma nėra ideali, geriau rinktis šiek tiek ilgesnį kirpimą, o galiukus pasukti į vidų. Šis triukas veidui suteikia ovalumo, o tuo pačiu paslepia kaklo raukšles. O jei jums dar tinka kirpčiukai, tai nieko nelaukite. Bob šukuosenų idėjos puikios, svarbu atrasti gerą plaukų stilistą.

NR5Smagusis Pixie. Trumpas Pixie kirpimas idealus pasirinkimas, jei mėgstate trumpus plaukus ir turite pakankamai smulkius veido bruožus. Šis kirpimas suteikia moteriai jaunatviškumo, žaismingumo ir trapumo. Tiesa, venkite per daug tvarkingos šukuosenos, ji gali sukelti ir priešingą efektą – sendinti ir suteikti perdėto griežtumo. Šiek tiek pataršytas Pixie kirpimas – puikus pasirinkimas.

Taigi, šukuosenų idėjos brandesnio amžiaus moterims išties turi ką pasiūlyti, svarbu nebijoti ir ryžtis pokyčiams, juk plaukai – ne protas, ataugs. Sėkmės!

(Visited 4 178 times, 1 visits today)