8 šukuosenos, su kuriomis atrodysi 10 metų jaunesnė

0
4889

Jei nori atrodyti 10 metų jaunesnė ir turi pakankamai sveikus plaukus, kurie auga greitai, tuomet žvilgtelėk į šias aštuonias jauninančias šukuosenas, kurios tinka nepriklausomai nuo tavo amžiaus ar plaukų spalvos.

Plaukai iki pečių.
Štai kaip nuostabiai atrodo Heidu Klum šioje nuotraukoje. Tokia šukuosena idealiai tinka visoms, kurių plaukai tiesūs ar lengvai banguoti.

Tiesūs per vidurį skirti plaukai.
Jei tavo veido forma yra kvadratas kaip Gwyneth Paltrow arba apvalus ir tavo plaukai tiesūs – tuomet tau tiks tokia šukuosena.

Romantiškos bangelės
Leisk plaukams augti natūraliai. Jei jie banguoti – tegu, netiesink. Svarbu pasirinkti tinkamą plaukų šukuoseną ir ilgį, nes pernelyg trumpi banguoti išsipūs ir išplatins veidą, o itin ilgi gali atrodyti netvarkingai.

Kiek žemiau pečių.
Ši šukuosena tiks kiekvienai. Tebūnie priekyje plaukai kiek ilgesni nei gale, gali būti tiesūs arba banguoti.

Ilgesnis bob kirpimas
Leisk savo plaukams augi. Kiek ilgesnis bob kirpimas paaugintas taip, jog baigiasi tarp smakro ir pečių, tinka ir atrodo jauninančiai daugeliui merginų ir moterų.

Linksmas trumpas kirpimas
Smagus kirpimas atkreipia dėmesį ir yra tinkamas kiekvienai merginai, turinčiai pakankamai pasitikėjimo savimi.

Kirpčiukai
Pilni ar puse kaktos dengiantys kirpčiukai sugrąžina jaunystės prisiminimus. Jie išskirtinai paryškina akis. Tik atmink, kirpčiukai netinka banguotų plaukų savininkėms.

Kirpčiukai

Kirpk per ilgus plaukus.
18-metė liemenį siekiančiais plaukais atrodo žaviai, tačiau perkopus per 30 jau reikėtų pagalvoti ar verta – trumpi plaukai kaip tik suteikia laisvumo, lengvumo pojūtį ir jaunina.

Kirpk perilgus plaukus.

(Visited 4 852 times, 1 visits today)