Blogų mergaičių arsenalas, kuris pravers ir jūsų miegamajame

0
1203

Vaikinas sutinka merginą, gimsta simpatija, įsižiebia aistra ir galiausiai meilė, kuri trunka iki pat gyvenimo galo, juk ne veltui sakoma, kol mirtis mus išskirs. Viskas būtų tobula, tačiau toks scenarijus paprastai būna „pasiskolintas“ iš pasakų, kurioje nutylima apie blėstančią aistrą, rutiną ir nuobodulį. Tyrimai rodo, kad vedusios poros mylisi rečiau, o sustabarėjęs intymus gyvenimas gali tapti skyrybų priežastimi. Tad gal pats laikas į savo miegamąjį įnešti daugiau spalvų? Kaip tai padaryti?

Atsikratykite kompleksų

Nėra nieko seksualiau už savimi pasitikinčią moterį, tačiau padidėjusi liemens apimtis, stangrumą praradusios krūtys ar po nėštumo atsiradusios strijos pasitikėjimą savimi negailestingai žlugdo. Moterys, kurios kompleksuoja dėl savo išvaizdos, kartais net nedrįsta visiškai išsirengti prieš savo vyrą, su kuriuo gyvena jau ne vienerius metus. Taip, kartais drovios merginos elgesys vyrams patinka, tačiau su viskas turi būti su saiku, juk ir jūs nenorėtumėte, kad jūsų mylimasis kiekvieną karta, kai mylitės, nenusimautų kojinių, tiesa? Visgi, reiktų atminti, kad moters seksualumas slypi ne modelio kūne, o charizmoje, judesiuose, žvilgsnyje, todėl liaukitės kompleksuoti dėl kelių papildomų kilogramų.

Imkitės iniciatyvos

Mūsų močiutės, mamos, o tuo pačiu ir mums buvo aiškinama, kad vyras turi pirmasis parodyti dėmesį ir iniciatyvą, nes taip yra teisinga. Visgi, laikai keičiasi ir tokios griežtos elgesio dogmos tikrai neturėtų jaudinti brandžių, savarankiškų moterų. Jei norite sekso, parodykite tai savo mylimajam, nelaukite, kol jis pats susivoks, nes tai gali užtrukti ilgiau nei tikitės.

Nustebinkite

Faktai – vyrai myli akimis, todėl tokios seksualios smulkmenos, kaip trumpučiai perregimi naktinukai, nėriniuoti bodžiai tikrai pradžiugins jūsų vyrą. Jei esate drąsi, puikus pasirinkimas seksualios seselės kostiumas ar viso kūno kojinės. Nesate tokių mačiusi? Tai gana naujas dalykas apatinio trikotažo pasaulyje, viso kūno kojinės tarsi prigudęs, nėriniuotas ir daug atidengiantis kombinezonas. Seksualu, be to, puikiai tinka, jei visiškai nuoga nesijaučiate patogiai. Visgi, jei drąsa nėra ta savybė, kuria galėtumėte pasigirti, visada galite rinktis ilgus, prabangius ir nėriniais puoštu naktinius – priminsite fatališką moterį.

Patarimas nenorinčioms išlaidauti. Marškinių tipo bodžiai akimirksniu gali virsti seksualiu apdaru: užsivilkite bodį ant nuogo kūno ir po kaklu pasiriškite vyro peteliškę arba kaklaraištį, apsiaukite gražius aukštakulnius ir laukite iš darbo grįžtančio vyro su martinio taure. Garantuojame, kad vyro lūpa „nukris iki kelių“.

Eksperimentuokite

Eksperimentams miegamajame nėra amžiaus cenzo (nebent esate nepilnametė), todėl pagalvokite apie galimybę įsigyti keletą sekso žaisliukų. Žinoma, jei toks pirkinys jus trikdo ir verčia raudonuoti, namuose pilna daiktų, kuriuos galite panaudoti ne pagal paskirtį – kelnių diržas, kaklaraištis ir pan.

Jei kartais nepavyktų

Gyvenime būna situacijų, kai moteris tiesiog „neriasi“ iš kailio, bandydama suteikti intymiam gyvenimui daugiau spalvų, o vyras iš jos pastangų tiesiog pasijuokia ir nueina žiūrėti televizoriaus. Nepykite, nesinervuokite, neverkite ir nekaltinkite savęs, kad kažką blogai padarėte. Jūsų esate nuostabi, tokia kokia esate.

Už mus gražias ir juos raguotus!

 

(Visited 354 times, 1 visits today)