Elektrinasi plaukai – ką daryti?

0
1627

Atvėsus orams vėl užgulė nemaloni problema – elektrinasi plaukai. Pagrindinės plaukų elektrinimosi priežastys yra drėgmės trūkumas, nešiojamos kepurės iš sintetinio audinio, nenatūralių šėrelių šepečiai. Anot specialistų, elektrinimasis dažna problema, tačiau lengvai išsprendžiama. Tad pasidalinsime keliais patarimais kaip susitvarkyti su plaukais, kurie tiesiog stojasi piestu pastarosiomis dienomis.

Plaukams kenkia šaltu oru išėjimas į lauką drėgnais plaukais. Jau nekalbant apie tai, kad taip galima lengvai peršalti ir susirgti. Todėl jei mėgstate plautis galvą ryte, verčiau atsikelkite anksčiau ir įsitikinkite, jog plaukai visiškai sausi prieš einant į lauką.

Šaltuoju metų laikų drėkinamąsias plaukų kaukes pakeiskite į maitinamąsias. Galite retkarčiais panaudoti priemones, kurios skirtos apsaugoti plaukus nuo elektrinimosi (balzamai, kaukės, kremukai). Galima rinktis ir naminį būdą, tiesiog ant šukų dantukų užtepti lašelį levandų arba rožių aliejaus ir iššukuoti plaukus prieš miegą. Tai ne tik sumažins elektrinimasi, tačiau ir suteiks plaukams žvilgesio.

Nešiokite kepures, kurių vidinė pusė yra iš natūralaus pluošto. Kepurė būtina, plaukus reikia saugoti nuo šalčio, tiesiog reikia rasti kepurę, kurios pluoštas neelektrins plaukų.

Rinkitės plaukų šepetį ir šukas, kurie yra pagaminti iš natūralių medžiagų. Paprastai masažiniai šepečiai yra būtent tokie, taip pat medinės šukos.

(Visited 676 times, 1 visits today)