Gražių ilgų plaukų paslaptys

0
1230

Turbūt daugelis merginų ar moterų svajoja turėti ilgus, sveikus ir žvilgančius ilgus plaukus. Deja, gamta tokiais plaukais apdovanojo ne kiekvieną. Žinoma, šią „klaidą“ kiekviena bandome ištaisyti naudodamos įvairias maitinamąsias kaukes plaukams, serumus, kremus, kokybiškus šampūnus ir kitas grožio priemones, tačiau jos tikrai ne visada suteikia išsvajotą rezultatą. Taigi, natūraliai kyla klausimas, ką darome ne taip? Ką reikia keisti?

Reguliarus plaukų kirpimas

Jei neturite ilgų plaukų, tačiau apie tokius svajojate, apie kirpimą tikriausiai net nenorite pagalvoti, tačiau reguliariai plaukus kirpti būtina, kad jie būtų sveiki ir gražūs. Kirpimo metu kirpėja pašalina nulūžinėjusius, nušiurusius galiukus, todėl plaukai akimirksniu atsigauna. Kyla klausimas, kada kirpti? Kiekviena moteris ir jos plaukai yra skirtingi, todėl į šį klausimą tiksliau gali atsakyti jūsų kirpėja. Žinoma, galima vadovautis ir senolių išmintimi, kuri teigia, kad plaukus geriausia kirpti trečiąją jaunaties dieną, kai mėnulis didėja sparčiau, todėl ir plaukai, nagai, o deja ir svoris, auga greičiau.

Plaukų dažymas

Jei savo ilgus plaukus dažote, rinkitės tik profesionalią kosmetiką, kurios galite įsigyti specializuotose kirpėjoms, kosmetologėms ir visažistams skirtose  parduotuvėse. Nesusižavėkite televizorių rodomomis plaukų dažų reklamomis ir nepirkite plaukų dažų prekybos centruose. Paprastai tokiuose plaukų dažuose yra pakankamai daug geležies, kuri alina plaukus. Be to, kiekvieną kartą dažant plaukus, nereikia plaukų dažų tapti per visą jų ilgį. Geriausia vadovautos tokius grafiku: du mėnesius dažote tik plaukų šaknis, trečią mėnesį – visus plaukus.

Plaukų priežiūros priemonės

Išsirinkti tinkamas ilgų plaukų priežiūros priemones išties sudėtinga, nes plaukai, ilgą laiką naudojant tą patį šampūną ar kondicionierių, pripranta, todėl ateina laikas juos vėl keisti. Tad, nereiktų „įsimylėti“ vienos ilgų plaukų priežiūros priemonių linijos. Žinoma, įsigytos priemonės turi tikti jūsų plaukų tipui. Kitas labai svarbus dalykas, kurio nevalia pamiršti – jei turite galimybę, nenaudokite plaukų džiovintuvo, tiesintuvo ar bangavimo žnyplių. Karštis – mirtinas plaukų priešas, nepriklausomai nuo to jie ilgi ar trumpi. Geriau jau ryte anksčiau atsikelti arba galvą išsitrinkti iš vakaro, kad plaukai galėtų natūraliai išdžiūti.

Amžina dilema: plaukus trinkti kasdien ar ne?

Turbūt kiekvienai mergaitei mama sakydavo, kad trinkti plaukus kasdien nėra sveika, kuo dažniau  tai darai – tuo greičiau plaukai susiriebaluoja. Mamos žino, ką sako! Kasdien trinkti galvą išties nerekomenduojama, nes šampūnas gali plaukus išsausinti ir jie pradės skilinėti bei nušiurs. Geriau, jau sugalvoti, kaip stilingai susirišti ilgus plaukus, kad aplinkiniams nekristų į akis antrą dieną neplauti plaukai.

(Visited 456 times, 1 visits today)