Ką daryti, jog plaukai augtų greičiau?

0
51

Nusikirpai plaukus, pakeitei šukuoseną, tačiau vėl nori ilgų plaukų? Ne bėda! Esama išties veikiančių triukų, kaip padaryti, jog plaukai augtų greičiau. O tuo pačiu išliktų tankūs ir sveiki. Ir tam nereikia kelių mėnesių ar metų. Ir mes nekalbame apie priauginamus ar prisegamus plaukus – jais visada gali pasinaudoti, jei reikia ilgų plaukų čia ir dabar. Bet jei turi truputį kantrybės ir kelis mėnesiukus – pirmiau išbandyk šiuos triukus.

#1 Visais įmanomais būdais venk karščio

Tikriausiai jau ne vieną kartą girdėjai, jog karštis kenkia plaukams. Ir jei nori, kad jie augtų greičiau, teks kuriam laikui atsisakyti plaukų formavimo priemonių, kurios veikia plaukus karščiu – plaukų džiovintuvas, plaukų tiesintuvas, plaukų garbanoklis ir pan.

Tai tikrai skamba žiauriai, nes šiame skubančiame gyvenimo ritme, sunku įsivaizduoti rytą be džiovintuvo ar plaukų tiesintuvo. Ir visgi, reikia pripažinti, jog net naudojant specialias priemones saugančias plaukus nuo karščio, šie gali būti pažeisti, išsausėję, linkę skilinėti (tad vėl tenka kirpti). O tik sveiki plaukai gali greitai augti.

Tad susikaupk ir keletą mėnesių venk, tik išskirtiniais atvejais naudok plaukų formavimo priemones. Išimtys – gimtadienis, šventė, svarbus vakarėlis ar vėluoji į darbą. Tačiau kasdien – nenaudok. Gali elgtis dvejopai – sumažinti karščio formavimo priemones iki minimumo arba pasidaryti iššūkį – 30 dienų be karščio formavimo priemonių. Pamačius skirtumą, o ir atpratusi per mėnesį – nebejausi poreikio vėl daug naudoti šias priemones.

#2 Atidėk plaukų dažymą

Ypač jei juos reikia balinti. Apskritai, jei esi tamsiaplaukė, o nori šviesių plaukų – turi pirmiausia atsakingai pasirinkti savo kirpėją. Nes žmogus, kuris garantuoja, jog iš pirmo karto dažai nuims juodą spalvą ir tapsi blondine – tikrai nudegins tau plaukus.

Tačiau net ir lankydamasi pas profesionalą, gali kuriam laikui praretinti lankymąsi. Net ir labai geri dažai ir tinkamas plaukų dažymas alina plaukus, jie daugiau slenka, lėčiau auga. Tad vienas iš patikrintų būdų auginti plaukus – rečiau juos dažyti.

#3 Naudok aliejus plaukams

Aliejai yra itin gera priemonė drėkinti, maitinti plaukus, juos stiprinti ir skatinti jų augimą. Specialių aliejų plaukų priežiūrai gali įsigyti vaistinėse ir plaukų priežiūros priemonių parduotuvėse. Naudok pagal instrukcijas ir pamatysi, kaip netrukus plaukai bus žvilgantys ir tankūs.

Tačiau jei nenori pirkti specialių priemonių, gali naudoti natūralius, grynus aliejus, kuriuos greičiausiai jau turi savo namų virtuvėje. Idealiai tinka kokosų, ricinos, argano bei jojoba aliejai. Šiuos keturis aliejus gali sumaišyti lygiomis dalimis arba naudoti vieną, kurį turi namie. Po dušo, dar drėgnus plaukus įtrink aliejumi. Aliejaus nereikia daug, vos keli lašai yra pakankamai.

Visgi, jei plaukai yra ploni ir bet kokie riebalai greitai padaro plaukus tarsi purvinais, naudok aliejus kaip kaukę – įtrink į sausus ar drėgnus plaukus didesnį kiekį, apsuk rankšluosčiu ir palik bent valandai, geriausia 2-3 valandoms. Tuomet išplauk. Tokią procedūrą gali kartoti kelis kart per savaitę.

#4 Pakeisk plaukų gumeles į segtukus

Stipriai plaukų gumelėmis suveržti plaukai gali tam tikrose vietose tempti plaukus nuo skalpo, nors to ir nejauti. Įtempti plaukai gali greičiau iškristi, tam tikrose vietose nuslinkti – tad tokia įtampa plaukams yra kaip rimtas stresas ir tada jie lėčiau auga.

Pakeitus plaukų gumeles segtukais, plaukai gali atsipalaiduoti, jie mažiau įveržti – greitai pajusi, koks tai malonus jausmas. O ir plaukai augs nepalyginti greičiau.

Patarimai nėra itin ekstremalūs, tad manome, lengvai įgyvendinami. Ir bet kokiu atveju, jei rūpiniesi savo plaukais, jie atsilygina grožiu ir žvilgesiu!

 

(Visited 4 times, 1 visits today)