Ką daryti, kad plaukai sveikai žvilgėtų?

0
925

Ta, kad plaukai būtų gražūs, tvirti ir blizgėtų saulėje, nereikia brangių šampūnų, saujos papildų ar kitų priemonių. Tų pačių rezultatų galima pasiekti ir natūraliomis priemonėmis. žinoma, tai gali užtrukti ilgiau, tačiau ar mes kur skubame? Pateikiame kelis paprastus receptus plaukams, kurių ingredientus rasite tiesiog savo namuose.

Medaus, aliejaus ir kiaušinių kaukė plaukams

Sumaišyk 1 kiaušinį (arba 2, jei plaukai ilgi) su 2 šaukšteliais alyvuogių aliejaus (gali naudoti ir kitą aliejų, pvz., sėmenų), 2 šaukšteliais medaus. Papildomai į šį mišinį galima įmaišyti šiek tiek kondicionieriaus, kurį naudoji kasdien.

Kaukę tolygiai užtepus ant išplautų drėgnų plaukų reikia palaikyti bent 10-20 min., o po to nuskalauti šiltu vandeniu.

Kaukei naudojamuose produktuose gausu proteinų, vitaminų A ir B12, todėl reguliariai naudojant šią kaukę, plaukai ims greičiau augti, mažiaus slinks ir nuostabiai žvilgės.

 

Avokado, banano, alyvuogių aliejaus ir majonezo kaukė

Paimk ketvirtadalį avokado, puse banano, 2-3 šaukštelių aliejaus ir tiek pat majonezo. Viską suplak plaktuvu ir tepk ant ką tik išplautų plaukų. Apvyniok galvą rankšluosčiu ir leisk vitaminams įsigerti bent 10-20 min. Nuskalauk šiltu vandeniu.

Bananai – biotino šaltinis, avokadas – vitamino A ir antioksidantų, be to jis apsaugo nuo saulės poveikio, o aliejus ir majonezas atkuria plaukų elastingumą ir drėgmę.

 

Jogurto ir medaus kaukė

Į natūralaus jogurto indelį įmaišyk keletą šaukštelių medaus ir užsidėjus kaukę pabūk 10-20 minučių. Nuskalauk šiltu vandeniu.

Ši kaukė ne tik suteikia plaukams žvilgesio, tačiau ir apsaugo nuo pleiskanų.

(Visited 232 times, 1 visits today)