Netikėti plaukų lako panaudojimo būdai

0
1084

Plaukų lakas tikrai puikuojasi kiekvienos merginos grožio reikmenų spintelėje. Tačiau ar žinojai, kad plaukų laką galima ne tik ant plaukų purkšti? Skamba netikėtai? Tikrai taip! Plaukų lakas itin naudingas ir buityje.

Džiovintoms gėlėms išsaugoti

Mėgsti džiovinti gėlės, rinkti rudeninius lapus ir  kurti iš jų dekoracijas? Tuomet plaukų lakas yra nepamainomas tavo darbo įrankis, nes papurškus džiovintas dekoracijas, lakas padeda išlaikyti žiedo spalvą, apsaugo nuo išblukimo, o nuo laku papurkštų rožių kur kas lengviau nuvalysite dulkes.

Siūlui į adatą įverti

Žinai tą jausmą, kai pasijunti visiška senute negalinčia įverti siūlo į adatą? Būna ir taip, kai skubi ar tiesiog adata labai maža, o siūlas nėra standus. Problema išsprendžiama papurškus lako ant siūlo. Siūlas pasidaro pakankamai standus ir jį iškart lengviau įverti net pro mažiausią adatos skylutę.

Antakiams sulyginti

Antakiai kaip ir plaukai turi savo „maištininkų“ – plaukelių, kurie tiesiog krypsta ar šiaušiasi. Su laku lengviau juos suvaldyti. Tiesiog papuršk ant piršto galiuko ir kruopščiai perbrauk per antakį pakreipdama plaukelius kaip reikia.

Vietoj antistatiko

Jei sijonas kimba prie pėdkelnių, o šalia nėra antistatiko – padės plaukų lakas. Tiesiog papuršk lako sau ant delnų ir perbrauk per pėdkelnes.

Piešiniams apsaugoti

Jei nori vaikų piešinius pasilikti atsiminimui, tuomet lengvai papuršk laku – guašu ar akvarele tapyti piešiniai neišbluks laikui bėgant.

 

 

(Visited 468 times, 1 visits today)