Ombre efektas – madingiausias šį sezoną

0
4491

Šį pavasarį nusprendžiau, jog noriu nusiauginti savo dažytus plaukus ir kurį laiką būti natūraliais, nedažytais plaukais. Galvojau mano kirpėja bandys atkalbėti, nes kaip gi – viršugalvis nedažytas, šviečia lietuviška tamsių pelenų spalva, o galai visi raudonuoja. Tačiau pasakiusi savo sprendimą išgirdau nuosprendį „bet tu būti labai madinga šią vasarą – ombre efektas šį sezoną itin madingas“. Vau! Pati neplanuodama ir netyčia pataikiau į ritmą su mada.

Ombre efektu vadinama plaukų dažymo technika, kuomet dvi spalvos palaipsniui pereina iš vienos į kitą. Klasikiniu ombre vadinamas efektas, kuomet plaukai nežymiai šviesėja arba tamsėja, spalvos pakinta keliais tonais. Efektas matomas, tačiau nėra iššaukiantis. Dažniausiai šviesinami plaukų galai, tačiau galima ir palaipsniui tamsti plaukų galus. Klasikinė ombre plaukų dažymo technika išpopuliarėjo Holivude jau prie keletą metų ir patiko taip, kad šiandien tęsiami eksperimentai su ombre, o tai, kad jis populiariausias plaukų dažymas Vilniuje šį sezoną patvirtina ir gatvės stiliaus fotografai fiksuojantys sostinės gatvėse žingsniuojančias gražuoles.

Iš ties pažvelgus į merginas gatvėse, mados žurnaluose, TV ekranuose galima išvysti net labai drąsių ombre eksperimentų. Spalvos tarpusavyje derinamos kaip tik leidžia fantazija. Štai keletas įdomių variantų:

Eksperimentuojant su ryškiomis ir nenatūraliomis spalvomis galima gauti išties ekstravagantiškus ir įspūdingus rezultatus, tačiau prieš pradedant reikia įsisąmoninti vieną dalyką – plaukų šaknys jau po dviejų savaičių pradės rodyti savo „ragučius“ ir vėl teks skubėti į kirpyklą. Tad norint pernelyg neišlaidauti ir ombre efektą išlaikyti ilgiau viršutinę plaukų dalį palikti natūralią arba paryškinti labai artimais natūraliai spalvai plaukų dažais. Taip augančios šaknys nesudarys kontrasto. O apatinę dalį galima jau dažyti kokia tik norima spalva, ją kas kart reikės atnaujinti arba nudažyti kita jei esi linkusi eksperimentams, o blogiausiu atveju galėsi tiesiog nusikirpti ir vėl likti natūraliais plaukais.

Dar vienas būdas sutaupyti nevaržant savęs ir neaukojant plaukų – rinktis grožio salonus kuriuose galima pasinaudoti akcijomis. Tokių gali pasižvalgyti Masinis.lt nuolaidų portale – tai tikrai pigiau!

(Visited 3 756 times, 1 visits today)