Patarimai kaip greitai atsiauginti plaukus

0
2010

Gražūs plaukai – moteriškumo ir sveikatos simbolis. Visos moterys nori turėti gražius, stiprius ir žvilgančius plaukus. Igi plaukai- daugelio moterų svajonė, tašiau ne visoms užtenka kantrybės juos užsiauginti. Darome klaidas juos prižiūrėdami,kaip pavyzdžiui- džioviname džiovintuvu, tiesiname žnyplėmis, naudojame netinkamas šukas bei plaukų priežiūros priemones.
Pateiksime patarimus, kad šukuosena visada atrodytų puikiai ,o plaukai ataugtų kuo greičiau.
– Žvilgtelėkite į šampūno sudėtį . Naudokite tokius šampūnus, kurie tausotų jūsų plaukus ir kuriuose nebūtų kenksmingų sudedamųjų dalių: parabenų, sulfatų ir pan. Be pastarųjų medžiagų šampūnai nesausina plaukų, padeda išlaikyti galvos odos drėgmę, o tai vienas iš svarbiausių plaukų augimo faktorių. Žinoma, tokie šampūnai mažiau putoja, tačiau išmėginusios tikrai nesigailėsite.
-Kaukę laikykite per naktį. Tam galite naudoti augalinius aliejus – juos įmasažuokite į galvos odą, ištepkite plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Migdolų, kokosų, arganų, vynuogių kauliukų, alyvuogių ir kiti aliejai dar ir stabdo plaukų slinkimą bei skatina jų augimą.
– Dažniau šukuokite.Minkštas plaukų šepetys – puikus pasirinkimas. Šukuokite plaukus ryte ir vakare, kadangi taip ne tik iššukuojate slenkančius plaukus, bet to, tuo pačiu dar ir masažuojate galvos odą. O tai prisideda prie jų augimo.
– Laikinai atsisakykite plaukų džiovintuvo. ir kitų plaukų formavimo prietaisų Arba bent jau labai apribokite. Karštas oras sausina plaukus, o plaukus formuojančios žnyplės taip pat nėra dovanėlė, juolab jeigu jos tapo jūsų kasdieniu draugu. Todėl geriau jau puoselėkite savo plaukus leisdamos jiems atsipūsti nuo karščio bei įvairių formavimo priemonių.
– Įsigykite tinkamą šepetį. Tokį, kuris puoselėtų, o ne traumuotų plaukus. O kai kurios šukos ir šepečiai tą daro nepastebimai. Dabar galima įsigyti plaukus puoselėjančių šukų ir šepečių, tarkime, pagamintų iš natūralių šerių, tokių, kurie skirti itin besiveliantiems plaukams ir pan. Įvertinkite savo plaukų būklę, pagal kurią įsigysite jums labiausiai tinkantį šepetį.
– Galvos masažas. Galvos masažas, ypač jeigu dar ir įmasažuojate priemonę, kaukę, skatinančią plaukų augimą, išties geras pasirinkimas.
Pateiksime keletą natūralių kaukių plaukams, akivaizdžiai padedančių atsiauginti plaukus.
1- Imbiero kaukė, skatinanti plaukų augimą. Sumaišykite imbierų sultis su imbierų milteliais iki tirštos konsistencijos. Gauta košele ištepkite plaukų šaknis ir įmasažuokite masę – tam skirkite 10 min. Praėjus nurodytam laikui, plaukus išplaukite švelniu šampūnu.
2- Garstyčios. Kuo gi jos stebuklingos? Tikinama, kad jos gali stimuliuoti kraujo pritekėjimą į galvos odą ir dėl to skatinti plaukų augimą. Jei norite, kad plaukai greitai ataugtų, pamėginkite šią kaukę, tiksliau, jų kursą – visą mėnesį kartą per savaitę tepkite ant plaukų. Kai kurios moterys tikina, kad plaukai per mėnesį ataugo net 6–8 cm. Galima ir patikrinti, kodėl gi ne?
Reikės: 2 valg. š. garstyčių miltelių, 2 valg. š. karšto vandens, 1 kiaušinio trynio, 2 valg. š. alyvuogių (persikų, varnalėšų ar kito kosmetinio aliejaus), 2 arbat. š. cukraus pudros (kuo jo daugiau, tuo garstyčios labiau degins). Vandeniu atskieskite garstyčias, supilkite visus kitus ingredientus ir kruopščiai išmaišykite. Tepkite ant šaknų, galvos odos, tačiau plaukų galiukų nelieskite – juos geriau sutepkite bet kokiu pašildytu kosmetiniu aliejuku. Apvyniokite galvą polietileno plėvele, o po to apgaubkite rankluosčiu. Kaukę laikykite nuo 15 min. iki 30 min., atsižvelgdamos į tai, kaip smarkiai degina garstyčios. Kaukę nuplaukite šiltu vandeniu, o plaukus ištrinkite įprastu šampūnu bei plaukų balzamu. Pirmą kartą dėdamos kaukę, laikykite trumpiau, nes garstyčios tikrai veikia.
3-Cinamono kaukės. Jeigu garstyčios jums atrodo pernelyg ekstremalus išbandymas, rinkitės cinamoną, kuris veikia panašiu principu kaip ir garstyčios. Sakoma, kad vieną kartą per savaitę darantis plaukų kaukę su cinamonu, plaukai pradeda greičiau augti ir atgauna gyvybingumą.

(Visited 998 times, 1 visits today)