Ricinos aliejus – moters grožio šaltinis.

0
1779

Nuo neatmenamų laikų ricinos aliejus naudojamas plaukų, veido odos bei nagų puoselėjimui. Jame gausu vitamino E ir nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, kurios yra būtinos sveikiems plaukams ir odai. Grynas šalto spaudimo ricinos aliejus yra beskonis ir bekvapis.

Grožio procedūros plaukams:

Ricinos aliejus yra labai tirštas ir klampus, todėl labai svarbu jį tinkamai naudoti.Jei kas vakarą patepsite juos aliejumi, jie neskilinės ir nesišakos. Taip pat galite prieš trinkdami plaukus, ricinos aliejumi išsitepti galvos odą, palaikyti reiktų kiek įmanoma ilgiau ir tik tada išsiplauti. Tokios procedūros padės atsikratyti pleiskanų, plaukučiai augs greičiau, bus sveikesni, neslinks ir nelūžinės. Prieš naudodami ricinos aliejų, patartina sudrėkinti plaukus, tai leis geriau plaukams pasisavinti visas naudingąsias medžiagas.
Kadangi ricinos aliejusyra pakankamai ”sunkus”, jį padaryti lengvesnį galima maišant su kitais aliejais. Pavyzdžiui, lygiomis dalimis sumaišykite ricinos, alyuogių ir šviežių rozmarinų, tai yra nuostabus plaukų aliejus, suteikiantis puikų kvapą plaukams. Sumaišykite šiek tiek ricinos aliejaus su alyvuogių, kokoso,arbatmedžių ar migdolų, tada ištepkite plaukus.Toks aliejų mišinys apsaugos plaukus nuo sausėjimo ir lūžinėjimo.

Grožio procedūros rankoms, nagams ir odai:

Jūsų rankų oda sausa ir silpni nagai? Šiltos ricinos aliejaus vonelės jums tikrai padės. Kalbant apie odą, ricinos aliejus puikiai tinka norint panaikinti raukšleles susidariusias apie akis. Paakius tepkite vakarais keliais lašeliais aliejaus ir eikite miegoti. Taip pat galima juo ištepti visą veido odą ir nuplaukti po 2-3 valandų. Ypač tokia procedūra rekomenduojama žiemą. Palaipsniui pastebėsite, kad oda atjaunėjo, tapo stangresnė, išnyko mažs raukšlelės. Jei kasdien naudosite ricinos aliejų, tai padės jums atsikratyti pigmentinių dėmelių ant veido, odą pamaitins ir atjaunins.
Veido oda probleminė? Kankina spuogeliai? Ricinos aliejus jums padės. Švariai nusiplaukite odą ir pasidarykite veido masažą su ricinos aliejumi. Masažas turi susidėti iš lengvų, sukamųjų judesių, reikia braukti nuo veido centro ir kilti aukštyn. Po masažo odą, jeigu riebi, reiktų nuprausti šiltu vandeniu, o sausą – tiesiog nuvalyti. Po tokio masažo reiktų veido odą ir nušveisti. Galite pasigaminti pilingą ir namų sąlygomis, pavyzdžiui, toms, kurių oda sausa, puikiai tiks kavos tirščių ir alyvuogių aliejaus pilingas, o spoguotai odai puikiai tiks – medaus ir cinamono pilingas. Reguliariai atliekant tokias procedūras, maždaug po mėnesio pagerės odos būklė, ji taps sveikesnė, sumažės raukšlių.
Ricinos aliejus taip pat nepamainoma priemonė blakstienų grožiui.Jei kiekvieną dieną patepsite blakstienas ricinos aliejumi, jos geriau augs, bus ilgesnės ir gražesnės.

(Visited 919 times, 1 visits today)