Seche Vite Top Coat apžvalga

0
2174
seche vite nagų lako viršutinis sluoksnis

Šiuo metu visas pasaulis eina iš proto dėl Seche Vite viršutinio nagų lako sluoksnio. Natūraliai kyla klausimas – kodėl? Juk viršutinių lako sluoksnių esama kiekvienos nagų lakus gaminančių kosmetikos įmonių asortimente ir tai tikrai nėra pastarųjų dienų atradimas. Kuo Seche Vite išskirtinis ar ir tikrai vertas dėmesio?

Nuo 1991 metų rinkoje veikianti Seche Inc. yra inovatyvi ir pažangi kosmetikos įmonė, kurį išgarsėjo būtent su priemonėmis nagams, ypač Seche Vite Top Coat – viršutiniu nagų lako sluoksniu. Nors rinkoje konkurentų netrūksta, tačiau Seche įgyvendino tai, apie ką kiti galėjo tik svajoti ar perdėtai reklamuotis.

seche-viteNagas nepageltonuoja. Dažnai merginos skundžiasi, jog naudojant nagų lako pagrindus ir viršutinius sluoksnius, nagas įgauna gelsvą spalvą. Tad kurį laiką tampa tiesiog neįmanoma būti be nagų lako. Tuo tarpu Seche Vite rado būdą kaip išvengti nagų pageltonavimo. Tačiau tai nėra pagrindinis viršutinio sluoksnio privalumas.

Itin sparčiai nudžiūva. Top Coat galima lakuoti iš karto uždėjus paskutinį spalvoto lako sluoksnį. T.y. paprastai manikiūro metu, uždedamas pagrindas, du sluoksniai spalvoto lako ir viršutinis sluoksnis. Viso keturi sluoksniai, kas paprastame pasaulyje reikštų ilgą džiuvimo procesą. Tačiau Seche Vite galima lakuoti tiesiai ant ką tik nulakuotų nagų ir jis jau už kelių minučių yra sausas, nelimpa ir drąsiai galima eiti į miestą. Šį savybė džiugina skubančias merginas visame pasaulyje.

Išryškina spalvoto lako spalvą. Viršutinis nagų lako sluoksnis ne tik džiovina ir sutvirtina nagų laką, tačiau ir išryškina spalvoto lako spalvą, ji tampa dar ryškesnė ir intensyvesnė. Nedidelė Seche Vite Top Coat kaina paverčia ir paprastesnes lako spalvas prabangiai atrodančias.

Žinoma, jei yra privalumų, esama ir trūkumų. Tačiau jie ne tokie ryškūs kaip teigiamos ir vertinamos Seche Vite savybės. Lako viršutinis sluoksnis yra pakankamai tirštas, tad dėl savo konsistencijos itin greita džiūsta. Dėl to reikia greitai suktis ir vos keliais brūkštelėjimais paskirstyti laką ant nago. Nereikia bijoti ištepti odeles, verčiau ištepti ir vėliau nuvalyti perteklių, nei nespėti užlakuoti išvis. Dėl šios savybės mažiau patyrusios merginos iš pradžių pavargsta, nes įprasti lakai būna skystesni. Visgi įpratus naudotis, netgi tiršta konsistencija tampa privalumu.

(Visited 888 times, 1 visits today)