Šukuosena pagal veido formą

0
24210

Kokia šukuosena man tinka? Toks klausimas užduodamas gana dažnai. Ir tam visada galima pateikti atsakymą, tereikia nustatyti veido formą ir žinoti kas tinka šiai veido formai, o kas ne.

Išskiriamos šešios veido formos: ovalas, apvalus, pailgas, kvadratas, širdis ir deimantas.

Kaip nustatyti veido formą?

Yra ne vienas būdas nustatyti veido formą, patyrę specialistai iš akies gali pasakyti kokia tavo veido forma. Tačiau pati iš akies verčiau nespręsk. Stilistai teigia, jog daugelis merginų klaidingai įsitikinusios, jog jų veido forma yra apvali, tačiau tik labai nedaug merginų turi tokią veido formą. Tad bandant nustatyti formą, verčiau pasitelkti išbandytus metodus, kurie neleis klaidingai manyti.

Nustatyk veido formą su veidrodžiu. Susirišk plaukus, taip kad jei būtų prigludę. Atsistok prieš veidrodį per sulenktos rankos atstumą. Su markeriu apibrėžk veido kontūrą. Tuomet palygink su pateiktomis formomis ir jų aprašymais.

Nustatyk veido formą su nuotrauka.Susirišk plaukus, taip kad jei būtų prigludę. Pasidaryk asmenukę. Atsispausdink nuotrauką arba perkelk į kompiuterį, į paveikslėlių redagavimo programą. Apibrėžk veido kontūrą. Tuomet palygink su pateiktomis formomis ir jų aprašymais.

 

Ovali veido formasukuosenos-pagal-veido-forma-ovalasOvalo kakta ir smakras – panašiai vienodo pločio, kakta kiek platesnė, tačiau proporcingai siauresnė nei skruostikauliai.

Ovalas laikomas kone idealiausia veido forma, tačiau tai nereiškia, jog turint ovalų veidą natūraliai tampi gražia, ar priešingai – kitos formos yra negražios. Idealumas čia tik tame, jog tinka bet kokia šukuosena.

Įžymybės turinčios ovalią veido formą: Kate Hudson, Jessica Alba, Jada Pinkett Smith, Beyonce Knowles, Uma Thurman.
Apvali veido forma
sukuosenos-pagal-veido-forma-apvalusApvalus veidas yra simetriškas, atstumas nuo kaktos iki smakro yra tolygus atstumui tarp skruostikaulių.

Apvalus veidas nedaug skiriasi nuo ovalaus, tad stilistų tikslas yra šukuosenos pagalba optiškai pailginti veidą, suteikti jam ovališkumo. Todėl dažniausiai rekomenduojamos ilgesnių plaukų šukuosenos.

Įžymybės turinčios apvalią veido formą: Fergie, Kate Bosworth, Oprah Winfrey, Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Michelle Williams, Catherine Zeta-Jones.

 

Pailga veido formasukuosenos-pagal-veido-forma-pailgas

Siauras, pailgas veidas, atstumas tarp kaktos ir smakro yra kone dvigubai ilgesnis už atstumą tarp skruostikaulių.

Pailgo veido savininkių tikslas yra kiek vizualiai paplatinti veidą, todėl netinka itin ilgų ar itin trumpų plaukų šukuosenos.

Įžymybės turinčios pailgą veido formą: Sarah Jessica Parker, Ashlee Simpson, Giselle Bundchen, Hilary Swank.

 

Kvadrato formas veidassukuosenos-pagal-veido-forma-kvadratasKvadratinė veido forma išsiskiria kampuotumu, tvirtas kampuotas smakras, plati kakta, kaktos plotis panašus į atstumą tarp skruostikaulių.

Šukuosenos tikslas sušvelninti veido bruožus, todėl rekomenduojami švelnesni, ne griežti kirpimai.

Įžymybės turinčios kvadrato formos veidą: Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Angelina Jolie, Jessica Biel, Isabella Rosellini, Rosario Dawson , Sandra Bullock.

 

Veido forma širdutė sukuosenos-pagal-veido-forma-sirdis

Širdies formos veidas išsiskiria pailga forma, plačia kakta, siauru žandikauliu ir siaurėjančiu smakru.

Šiai veido formai svarbu subalansuoti plačią kaktą ir siaurą smakrą. Todėl rekomenduojamos šukuosenos, kurių “svoris” yra žemiau skruostikaulių.

Įžymybės turinčios širdies formos veidą: Katie Holmes, Jennifer Lopez, Rachel Bilson, Reese Witherspoon, Ziyi Zhang, Eva Longoria, Carmen Electra, Naomi Cambell.

 

Deimanto formos veidas sukuosenos-pagal-veido-forma-deimantasSiaura kakta ir siauras smakras, o skruostikauliai yra plačiausia veido vieta. Veidas labiau platus, nei ilgas.

Deimanto formos veidui rekomenduojamos šukuosenos maskuojančios skruostus, tačiau iš principo tinka daugelis šukuosenų.

Įžymybės turinčios deimanto formos veidą: Scarlett Johanssson, Victoria Beckham.

 

Puikus apibendrinantis video su įžymybių pavyzdžiais kaip nustatyti savo veido formą:

sukuosenos-pagal-veido-forma-

(Visited 29 771 times, 1 visits today)