TOP 3 klasikinės šukuosenų idėjos ilgiems plaukams

0
1895

Ilgų plaukų savininkės turi tikrai kuo džiaugtis, juk kiekvieną dieną galima pasidabinti vis nauja šukuosena, vis kitaip atrodyti. Tiesa, jei plaukai nepaklusnūs, su jais jums sunku susitvarkyti itin sudėtingos šukuosenos gali apkartinti visą rytą, kai norimas rezultatas taip ir nebus sėkmingai įgyvendintas. Taigi, pristatome tris klasikines šukuosenas, kurios populiarumo viršūnės neužleidžia jau metai iš metų. Be to, šios šukuosenų idėjos tokios nesudėtingos, kad net ir labiausiai „išdykę“ plaukai joms paklus.

  • Klasikinė arklio uodegėlė. Šią šukuoseną pasidaryti išties nesudėtinga: tolygiai sušukuokite plaukus ir paprasta gumele suriškite juos viršugalvyje, tada atskirkite šiek tiek plaukų iš kasos ir jais gražiai apvyniokite gumelę, kad jos nesimatytų. Viską užbaigia paprasčiausias segtukas, kuris prisega gumelę apsukusius plaukus po kasa. Viskas! Užtruksite 5 minutes, o gal ir trumpiau. Tiesa, jei turite storus plaukus visada galite paeksperimentuoti: atskirkite dalį plaukų ir iš jų supinkite kaselę, kuria galite apsukti likusius plaukus. Beje, arklio uodegėle šiais metais yra ypač populiari!
  • Kuodas. Plaukų kuodas buvo populiarus visais laikais – tai elegantiškas pasirinkimas, vertinančioms paprastumą ir eleganciją. Susisukti kuodą nesudėtinga, pirmieji žingsniai tokie patys, kaip ir darant „arklio uodegos“ šukuoseną, kai plaukai dailiai surišti į kasą, laikas juos sukti. Yra keli patys paprasčiausi sukimo variantai: supinti kasą ir tada ją susukti į plaukų kuodą arba susukti plaukų kasą ir tada ją formuoti į kuodą, viską sutvirtinti plaukų segtukais. Tiesa, jei nepavyksta gražiai suformuoti plaukų kuodo, visada galite pasinaudoti specialios kempinės pagalba, kuri suformuos nepriekaištingą plaukų kuodą, kaip tai daryti, galite pamatyti čia:

    Tiesa, jei kuodą sukate ypatingai progai, visada galite savo šukuoseną papuošti gyvomis gėlėmis ar įmantresniais segtukais.
  • Prancūziška kasa. Pirmiausia būtina gerai iššukuoti plaukus, kai tai padarysite, paimkite dalį plaukų ir suriškite juos į nedidelę „arklio uodegėlę“ viršugalvyje, tada iš šonu atkiskite dvi plaukų sruogas ir pinkite juos klasikinės kasos principu iš šonų vis paimdamos naujas plaukų sruogas:
    https://www.youtube.com/watch?t=90&v=ujS0VNOXeVg

Taigi, šios šukuosenų idėjos išties nesudėtingos ir lengvai įgyvendamos, o svarbiausia, kad jos puikiai tinka ir kiekvienai dienai, ir išskirtinės progoms. Sėkmės!

(Visited 1 332 times, 1 visits today)