Veido odos pilingo procedūra su veido masažu ir kauke

0
1187

Dermatologiniai „Exuviance“ rūgštiniai pilingai ypač tinka odos senėjimo procesams pristabdyti bei žiemos permainų pažeistai odai atstatyti (sulyginama odos spalva, panaikinamos raudonos ar rudos dėmelės, išlyginamos smulkios raukšlelės, pagerinamas odos elastingumas, atstatomas dehidratuotos odos drėgmės balansas).Pilingų metu pašalinamas viršutinis negyvų odos ląstelių (raginis) sluoksnis, stimuliuojamas ląstelių atstatymas gilesniuose odos sluoksniuose (regeneracija). Dėl šių priežasčių oda tampa sveikesnė, lygesnė ir stangresnė.

Procedūra atliekama rūgštiniu tirpalu, kuris pašalina viršutinį negyvų ląstelių sluoksnį veido, kaklo, dekoltė srityse. Taip pat stimuliuoja odos ląstelių medžiagų apykaitą, todėl oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek ir iš vidaus. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitęs ir saugus dermatologinis gydymas, kurio nauda yra gerai žinoma nuo Antikos laikų.

Paviršinis odos cheminis pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

  • Smulkias raukšleles ir raukšles
  • Pigmentines dėmes ir kitus odos pakenkimus
  • Saulės padarytą žalą
  • Papilkėjusią veido spalvą
  • Odos nelygumus
  • Elastingumo trūkumų
  • Akne

Rezultatas po rūgštinio pilingo

Priemonės veikia itin švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio: nėra sausumo, tempimo pojūčio, paviršinio odos sluoksnio lupimosi. Jau kitą dieną galima naudoti įprastas veido priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemones. Po procedūros veidas tampa labiau spindintis (baltas), tonas lygesnis. Oda tampa švelni bei glotni, odos poros susitraukia, ji prisipildo drėgmės.

Procedūros metu naudojamos rūgšties stiprumą specialistas parinks ir pritaikys pagal Jūsų odos tipą ir indikacijas.

Grožio salonas Everi
Klaipėdos g.83,  Panevėžys
tel.861696522
(Visited 347 times, 1 visits today)