Vestuvinių šukuosenų idėjos: kokias klaidas daro būsimosios nuotakos?

0
5356

Ne paslaptis, kad vestuvės yra viena svarbiausių akimirkų kiekvienos moters gyvenime. Dauguma dailiosios lyties atstovių dar vaikystėje svajoja, kokios bus jų vestuvės, kaip jos atrodys, kokia suknele ji vilkės, tačiau fantazijos ir realybė gali skirtis kaip diena ir naktis. Pakalbėkime apie vestuvinę šukuoseną, kuri gali sugadinti visą nuotaiką, jei tinkamai jos nepasirinksite. Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti vestuvinės šukuosenos „katastrofos“:

Ekstremalius pokyčius atidėkite ateičiai

Šiandien vestuvinių šukuosenų idėjos keičiasi kiekvienais metais, tačiau aklai vaikytis mados ir stačia galva nerti į ekstremalius pokyčius, tikrai nederėtų. Žinoma, sakoma, kad plaukas – tai ne protas ir jis visada atauga, tačiau jei likus kelioms savaitėms iki vestuvių nuspręsite, kad norite šiek tiek pakeisti savo įvaizdį ir nusikirpti plaukus ar pasidaryti kirpčiukus, vargu ar ši patarlė jus paguos, jei naujasis kirpimas jums visai netinka. Tad prieš vestuves neeksperimentuokite, geriau palepinkite plaukus kaukėmis, pakirpkite nušiurusios galiukus ir jei dažote plaukus, padarykite tai savaitę prieš vestuves, kad plaukų dažų likučiai, patekę ant kaktos, ausų ar kaklo visiškai nusiplautų.

Ar klasika yra visada geriausias pasirinkimas?

Tokios šukuosenų idėjos kaip prabangus kuodas, gyvos gėles plaukuose ar įmantriai sukelti plaukai – tikroji klasika, kuri visada puošia nuotaką ir atrodo nepriekaištingai. Visgi, žmonių skoniai ir supratimas skiriasi, todėl jei nusprendėte nedaryti bandomosios vestuvinės šukuosenos, jei neturite nuotraukos, kuri bent šiek tiek stilistę užvestų ant kelio, ko jūs norite, galite sulaukti visai kitokio varianto nei tikėjotės. Tad visada pasistenkite pateikti vaizdinę informaciją ar detaliai aptarkite, kokio rezultato tikitės iš savo plaukų stilistės. O jei esate iš tų žmonių, kurie eidami į kirpyklą pasako kirpėjams, kad jiems nesvarbu, ką darysite, svarbu, kad gerai atrodytų, tai bent kartą padarykite išmintį ir visko nepatikėkite stilistei. Atminkite, kad žmonių skoniai nedraugauja.

Nepalikite visko paskutinei minutei

Vestuvių organizavimas išties sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas, tačiau savo grožio reikalų nepalikite paskutinei akimirkai. Paprastai geri specialistai yra užimti bent kelias savaites į priekį, todėl jums laiko gali ir neatrasti. Tad keliaudama į neaiškaus plauko kirpyklą rizikuojate, kad jūsų galvą papuoš iš sovietinių laikų atkeliavęs paukščių lizdas, kurį būtų galima įdėti į foto albumą pavadinimu „Prasčiausios vestuvinių šukuosenų idėjos“.

Taigi, iš anksto apsispręskite, ko norite, susiraskite profesionalų plaukų stilistą ir neabejojame, kad savo vestuvių dieną atrodysite tiesiog pritrenkiančiai.

(Visited 5 499 times, 1 visits today)