Vyriškų papuošalų paklausa auga

0
915

Ilgą laiką vyrai buvo tarsi įsikibę nuomonės, kad papuošalai – tai moteriškas atributas ir vyrams visiškai neprideda savo stiliaus paįvairinti apyranke ar žiedu, nebent tai vestuvinis žiedas. Mat juk tai visai nevyriška, tačiau pasižiūrėjus į aktorių Johnny Depp, kuris yra tikras vyriškų papuošalų „magnatas“ klausimų ir abejonių jo vyriškumu visai nekyla, tiesa? Visgi, reikia pastebėti, kad dabartinė situacija po truputį keičiasi: lietuviai laisvėja, renkasi spalvingesnius rūbus, o tuo pačiu ir į vyriškus papuošalus žiūri palankiau.

Vyriški papuošalai tapo stilingesni

Seniau vienintelis išties vyriškas papuošalas ir neatskiriama stiliaus dalis buvo laikrodis, vėliau į madą atėjo masyvios auksinės grandinėlės ir apyrankės, tačiau auksą mėgsta tikrai ne kiekvienas, o ir ne visiems šis taurusis metalas tinka prie aprangos. Šiuo metu parduotuvėse ar elektroninėse parduotuvėse galima atrasti išties stilingų rankų darbo papuošalų iš natūralių medžiagų – odos, medžio, vilnos veltinio ir pan. Pavyzdžiui, vyriškos odinės apyrankės kaip tik „ant bangos“. Natūrali oda visais laikais buvo vertinama ir laikoma subtilios klasikos ir gero skonio ženklu, o šios savybės išties imponuoja stipriajai lyčiai, todėl jie mielai renkasi odinius papuošalus. Be to, odinės apyrankės išties universalios – jos gali pagyventi ir solidaus verslininko įvaizdį, ir suteikti šokio tokio solidumo studentui. Taigi, šiuo metu vyriški papuošalai išties stilingi, todėl net ir konservatyviausias ar išrankiausias džentelmenas tikrai ras, kas jam patiks ir tiks.

Kai širdyje rokeris…

Mūsų visuomenėje labai daug stereotipų: jei žmogus turi tatuiruočių – jis nerimtas, jei dirba bibliotekoje – nuobodus, jei verslininkas – tai privalo vilkėti kostiumą, o ką daryti, jei solidus verslininkas širdyje tikras rokeris ir dar vaikystėje svajojo tapti AC/DC grupės gitaristu? Papuošalai kuria žmogaus tapatybę, užgoždami jo veiklos, statuso ar pareigų. Tarkim, vyriškos odinės apyrankės išties nesugriaus solidaus vyriškio įvaizdžio, tačiau turėdamas šį papuošalą jis gali jaustis geriau, pridėti savo stiliui žavesio ir originalumo.

Papuošalai – tai ne vien „bobų“ reikalas, vyrams jie taip pat puikiai tinka, todėl vertėtų savęs neapriboti visuomenės nustatytais standartais ir leisti sau eksperimentuoti su savo įvaizdžiu bei stiliumi.

(Visited 232 times, 1 visits today)